Co i jak – czyli dlaczego zdecydowałam się na blog lifestylowy.

Witam Cię na moim blogu.

Mam na imię Marta, mam 27 lat. Postanowiłam stworzyć blog lifestylowy, po to aby zarażać pasją! Moje zainteresowania są jak niekończąca się opowieść, dlatego blog będzie obfity w wiele tematów, problemów, porad.

Długo zbierałam się do tego, aby stworzyć miejsce na które będę mogła przelać miliony pomysłów, które siedzą mi w głowie. I tak oto jestem! Mam nadzieję, że spodoba Ci się mój blog i z czasem będziesz tu stałym bywalcem!

Blog lifestylowy, czyli blog o życiu.

Wiele osób uważa, że jeśli coś jest od wszystkiego to jest do niczego. Ja jednak mam zamiar udowadniać na każdym kroku, że można robić wiele, że można mieć wiele pasji i nijak się to ma do łapania wielu srok za ogon. Jedynym problemem jest tutaj doba, która ma niestety tylko 24h.

Co tu znajdziesz?

Tak jak wcześniej pisałam, jestem niekończącą się skarbnicą pomysłów. Czasami nie wiem w co ręce wsadzić… bo chciałabym zrobić zbyt wiele. Dlatego staram się pielęgnować moje różnorodne hobby, poświęcając każdemu z nich odpowiedni ułamek mojego czasu. Tematy, które znajdziecie na blogu:

Makijaże – jestem niezaawansowanym samoukiem, ale uwielbiam to robić. Będę dzielić się z wami moimi makijażowymi fantazjami, a również recenzować używane przeze mnie kosmetyki.

Manicure – jest to coś czym zajmuję się od średnio 10 lat. Zaczynałam od tipsów i metody żelowej, aktualnie jestem zwolenniczką hybryd. Mam nadzieję inspirować was do noszenia zadbanych, pięknych i kolorowych paznokci.

Moda – czyli nowości zakupowe, recenzje, promocje. Czyli co gdzie najlepiej kupować.

Kuchnia – to moje ulubione miejsce w domu. Uwielbiam piec, gotować oraz wymyślać coraz to nowsze dania. Ostatnimi czasy eksperymentuje ze zdrowym trybem gotowania.

Artystycznie – czyli wszystko co hand made w moim domu. Porady, pomysły, inspiracje. A także projekty graficzne, rysunki, malunki i tego typu rzeczy.

Bullet Journal – wszystko o skrupulatnej organizacji czasu. Indywidualny, kreatywny kalendarz, dostosowany do samego siebie!

blog lifestylowy

 

Tyle pokrótce, reszta wyjdzie z czasem. Mam nadzieję, że choć trochę zainteresowałam Was moim ‚projektem blog’.

 

 

1 thought on “Co i jak – czyli dlaczego zdecydowałam się na blog lifestylowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *